0850 724 0 787
MÜŞTERİ GİRİŞİ
Bu bölüm müşterilerimize özeldir !!!
Kullanıcı girişi ile ilgili problemlerinizi +90 850 724 0 787 nolu telefondan yada iletişim bölümündeki formu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Site Adresiniz
Parola

Web Tasarım Nedir?

Dinamik ve statik tasarım olarak ikiye ayrılan web tasarımı, görsel ve interaktif olarak kişilerin, firmaların veya kurumların bilgi, ürün, vb. tanıtımlarını gerçekleştirme amacını taşımaktadır. Statik olarak tasarlanan siteler genellikle uzun süreli değişikliğe ihtiyaç olmayan ve çok fazla güncellenmeyen monoton tasarımlardır. Dinamik web tasarımı ise sürekli güncelleme olanağı sağlayan ve ziyaretçilerin kişisel seçimlerine olanak sağlar bir yapıda olan tasarımlardır.

Bir web sitesi yaptırmaktaki en büyük amaç internet erişiminin sağlanabildiği her yere ulaşarak tanıtımınızın gerçekleştirilmesidir.

Günümüzde web siteleri dinamik yapıda tasarlanır ve web sitesi sahibi kişi ya da kuruluşların diledikleri an bilgi, resim ya da sitelerinin görsel arayüz tasarımlarını değiştirmelerine ve güncellemelerine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle web tasarım firmaları web sitelerinin dinamik yapıda olabilmelerini sağlamak ve kolayca kişiselleştirilebilmesi, güncellenebilmesi için programlama dillerini kullanmaktadırlar. (Php, Asp, Asp.Net, Jsp, Cfm)

Uzun bir tasarım sürecine gerek kalmadan bu gibi programlama dilleri ile kodlanan web siteleri modüler yapıda ve bir yönetici paneli olup kişi veya firmanın isteğine göre değişkenlik gösterebilecek şekilde tasarlanıp zaman, tasarım ve maliyet açılarından firma ya da kuruluşlara her konuda kazanç sağlıyor.

Başvuru üzerine birkaç dakika ya da birkaç saat içerisinde kurulumları gerçekleştirilerek tarafınıza iletilen yönetim paneli şifresiyle, kişisel ya da firmaya ait web sitenizi dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve kısa bir süre içerisinde yayınlayabilirsiniz.

Unutmayın ki;

Her zaman bir çözüm vardır